Muzyka w Ogrodzie

20 maja
Elżbieta Małgorzata Mach – sopran-prowadzenie, Wiktor Szymajda fortepian.
Najbardziej znane przeboje muzyki operetkowej w wykonaniu duetu sopranistki i pianisty

17 czerwca
Artrio (harfa Magdalena Just, skrzypce i konferansjerka Beata Solnicka, wiolonczela Ewa Dymek-Kuś).
„Tango w roli głównej”
Trzy artystki z Narodowego Forum Muzyki przedstawią ten gatunek muzyczny, łącząc w swoim występie wszystkie charakterystyczne cechy tego niezwykłego tańca. Tango to taniec jedyny w swoim rodzaju, nieporównywalny z jakimkolwiek innym na świecie, pociągający i budzący wiele namiętności. Artrio wykonuje repertuar klasyczny oraz aranżacje Ewy Dymek-Kuś muzyki klasycznej, New Age, chillout, jazzowej i filmowej.

2 września
Andrzej Tulik – skrzypce, Piotr Łukaszczyk – fortepian.
Podczas koncertu usłyszą Państwo utwory w wykonaniu artystów młodego pokolenia, którzy wykorzystując swoją wirtuozerię i doskonały kontakt z publicznością  przedstawią  muzykę w sposób klasyczny, ale z dużą dawką humoru i satyry. Artyści na co dzień występują w kraju i za granicą z towarzyszeniem orkiestr symfonicznych. Są również członkami zespołów kameralnych, z którymi muzykują w całej Polsce, dając już ponad 300 koncertów.

30 września
Akordeon, wokal, prowadzenie - Mateusz Kwapień, Skrzypce - Joanna Kwapień, Kontrabas - Ion Virlan (Mołdawia).
Zespół Sprawa Całkiem Przyjemna prezentuje muzykę świata lat 20 XXw. To nowy materiał zespołu przywołujący do życia najpopularniejsze melodie międzywojenne, w ambitnych aranżacjach. W programie m.in. muzyka T.Faliszewskiego, T.Kwiecińskiego, J.Vejvody, B.Smitha, D.Rejnharta.

POWRÓT DO MENU